Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Müşterilerimize kusursuz alışveriş deneyimi yaşatmak ve %100 yerli sermaye ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak için elektronik ticaret platformunda sizlerle buluşmaktayız.

 Pencereni profilini Al, Marketten Al sloganıyla yola çıktığımız bu serüvende; hazır kapı pencereler, mobilya profilleri, hırdavat malzemeleri, alüminyum standart profiller ve PVC işleme makinaları gibi kategorilerde binleri bulan ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Almmarket.com.tr web adresimiz üzerinden rahat ve kolay online alışveriş imkânı sunmaktayız. Uzman ekip sayesinde paketlemeden kargoya kadar, süreci yakından takip edip, siparişlerin müşteriye hızlı ve güvenilir şekilde ulaşımı sağlamaktayız. Satış öncesi ve sonrası tüm sorularınız için yetkili personellerimiz sizlere anında yanıt vermektedir.

İstanbul/Eyüpsultan, Ankara/Altındağ ve İzmir/Gaziemir’de bulunan mağazalarımızda perakende satışlarımız ile hizmet vermekteyiz. ALM Market olarak; Türkiye'nin kaliteli ürünlerini sunmanın haklı gururu ile büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.